Alyvuogių spalvos rinkinys „Perlų vėrinys“

Vienas iš madingos kolekcijos ramsčių – tema „Palikimas“ (angl. „Heritage“). Šios temos atspindžiai nugramzdina mus į atsiminimų pasaulį, priverčia atsigręžti į dalykus, pažadinančius malonią praeities nostalgiją ir apgaubiančius šilta palaima. Jie sužadina namų šilumos ir šeimos tradicijų pojūtį. Semdamiesi minčių iš „Palikimo“ temos dizaineriai pasiūlė apatinių drabužių serijas „PERLŲ VĖRINYS“, „Ledi“, „Žavesys“. Šių serijų pavadinimai skamba neįprastai ir viliojančiai.

Siūlome krūtinę pakeliančios konstrukcijos liemenėles iš serijos „PERLŲ VĖRINYS“, pasiūtas iš elastingo marginto audinio ir elastingų nėrinių. Koko Šanel yra pasakiusi, kad „perlai yra visuomet teisūs“. Jos dėka perlų vėrinys tapo vienu iš populiariausių papuošalų, gebančių papuošti bet kurią moterį ir tinkančių prie bet kokių drabužių. Žaklin Kenedi ir Odri Hebern savo autoritetingu pavyzdžiu parodė, kad kiekviena elegantiška ir rafinuota moteris tiesiog privalo turėti perlų vėrinį.
Perlų aukso amžiumi laikoma Atgimimo epocha. Tais laikais perlų ieškotojai artimiausiose jūrose išnaikino ištisas austrių kartas. Siekiant surasti idealų perlamutro rutuliuką buvo atidaromos dešimtys tūkstančių austrių kriauklelių. Dėl labai aukštos kainos perlus galėjo sau leisti tik karūnuoti asmenys ir jiems artimi aukštuomenės atstovai. Serijos „Perlų vėrinys“ apatiniai drabužiai pasiūti iš elastingo trikotažo su perlų vėrinį primenančiais marginiais. Subtilūs švelnaus rašto nėriniai tarsi jūros puta dailiai pabrėžia moters kūno vingius. Papuošimui panaudotas kaspinėlis suteikia modeliui romantikos atspalvį.

Rezultatai 1 - 2 iš 2

Kelnaitės su juostele (stringai)

- Kelnaitės su juostele (stringai);
- pasiūtos iš elastingo marginto audinio ir elastingų ...

Kaina:14,80 €
Sena kaina:
Padavimo kaina:14,80 €
Nuolaida:
Pasirinkite DYDĮ

Krūtinę pakelianti liemenėlė “push-up”

- Krūtinę pakelianti liemenėlė “push-up”;
- pasiūta iš elastingo marginto audinio ir ...

Kaina:32,45 €
Sena kaina:
Padavimo kaina:32,45 €
Nuolaida:
Pasirinkite DYDĮ

Pagalba Pirkėjui

pristatymas

Prekių pristatymas

Pasirinkite patogiausia pristatymo būdą.

Plačiau

atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai

Trikotazas-Jums.lt parduotuvė siūlo Jums įvairius atsiskaitymo būdus.
Išsirinkite sau patogiausią!
Plačiau

pirkti

Kaip pirkti?

Norėdami nusipirkti Jums patinkančias prekes, atlikite šiuos paprastus veiksmus:
Plačiau

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

© 2017 Visos teisės saugomos | Trikotažas-jums.lt