Apie mus

Mūsų internetinė parduotuvė trikotažas-jums.lt prekiauja žymaus Baltarusijos gamintojo Milavitsa gaminiais. Šiandien kompanija Milavitsa žinoma visame pasaulyje. Tai yra vienas iš didžiausių apatinio trikotažo gamintojų Europoje. Šios kompanijos gaminiai pasižymi aukšta kokybe, originaliu dizainu ir palankiomis kainomis.

Mūsų parduotuvės tikslas – patenkintas ir laimingas pirkėjas.

Mūsų parduotuvės vizija – būti didžiausia Milavitsa prekės ženklo internetinė parduotuvė Lietuvoje, siūlančia Milavitsos asortimento prieinamumą.

Mūsų prioritetas – individualus dėmesys klientui. Neišsirinkus norimos prekės Jūs visuomet galite atsiūsti mums savo užklausą elektroniniu paštu julijaelptrikotazas-jums.lt Mes, savo ruožtu, įsipareigojame artimiausiu metu Jums atsakyti pasiūlydami kelis modelių variantus su prekių aprašymais, pristatymo terminais, nuotraukomis bei kainomis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje nuolat vyksta akcijos. Norėdami nudžiūginti savo klientus, mes siūlome tikrai nemažas nuolaidas. Taip pat kiekvienam užsiregistravusiam klientui elektroniniu paštu siunčiame įvairius patrauklius pasiūlymus.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad šalia kiekvienos prekės Jūsų patogumui mes patalpinome spalvų paletę bei dydžių lentelę. Ši lentelė sukurta būtent pagal Milavitsą prekės ženklą, kuri padės Jums tiksliau pasirinkti savo dydį.

Artimiausiu metu mūsų el. parduotuvėje pasirodys naujausia išskirtinę linija „Mama“ besilaukiančioms ir mamoms.

Norime priminti, kad bet kokiu atvėju, kilus įvairiems klausymams ar sunkumams, kiekvienas iš pirkėjų gali rašyti mums per „Užduoti klausymą apie šią prekę“, taip pat per julijaelptrikotazas-jums.lt Atsakysime, patarsime, pasiūlysime patrauklius jums variantus.

 

„ Nuo senovės ryto žvaigždė Venera buvo meilės ir grožio simbolis. Senovės slavai šią žvaigždę vadino Milavitsa“.

Pagalba Pirkėjui

pristatymas

Prekių pristatymas

Pasirinkite patogiausia pristatymo būdą.

Plačiau

atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai

Trikotazas-Jums.lt parduotuvė siūlo Jums įvairius atsiskaitymo būdus.
Išsirinkite sau patogiausią!
Plačiau

pirkti

Kaip pirkti?

Norėdami nusipirkti Jums patinkančias prekes, atlikite šiuos paprastus veiksmus:
Plačiau

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

© 2017 Visos teisės saugomos | Trikotažas-jums.lt