Liemenėlių tipai

Milavitsa

Liemenėlių konstrukcijų aprašymas.
Kame Jūsų tinkamiausio pasirinkimo paslaptis?


https://www.youtube.com/watch?v=Ga9ye3KRRHU

Viena iš pagrindinių dalių konstrukcijoje tai – medžiagų mezgimui naudojami įvairūs siūlai ir verpalai: medvilnė, poliesteris, poliamidas, elastanas, viskozė ir daug kitų. Trikotažo medžiagos pagamintos iš viskozės, poliesterio ir elastano pasižymi blizgiu paviršiumi, minkštumu ir elastingumu. Medvilnė su elastanu - pralaidžios orui, todėl iš jų gaminiai yra praktiški. Poliesterinis trikotažas pasižymi tvirtumu, ilgai išlaiko intensyvią spalvą, nesiglamžo. Pagrindinės savybės trikotažinių medžiagų iš poliamido su elastanu – tamprus modelis, lengvai prižiūrimas, neprarandantis formos, nesiglamžo, neblunka audinio spalvos. Poliamidas suteikia gaminiui tvirtumo, ilgina tarnavimo laiką. Modeliai siuvami iš žakardinio audinio, monopluošto, aukštos kokybės medvilninių audinių. Charakteristikos kurių yra medžiagos naturalumas, švelnumas ir patogumas.


audinio-juosta-trikotazas

Liemenėlė su audinio juosta po kaušeliais

APRAŠYMAS

Tai liemenėlė, kurios centrinė detalė kaip vientisa audinio juosta tęsiasi po kaušeliais ir eina nugaros link. Liemenėlės kaušeliai tarsi tvirtinami prie pagrindo, einančio po lankeliais. Tokie modeliai puikiai apgaubia krūtinę. Liemenėlės su audinio juosta po kaušeliais gali būti tiek su lankeliais, tiek be lankelių.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis su audinio juosta po kaušeliais rekomenduojamas apkūnesnėms moterims (nešiojančioms C ir didesnio dydžio liemenėles), kadangi jis geriau palaiko krūtinę. Modelis laikosi itin stabiliai ir puikiai apgaubia krūtinę. Taip pat šis modelis gali būti siūlomas moterims, kurios dėl tam tikrų individualių savybių dėvėdamos modelius be audinio juostos po kaušeliais jaučiasi nepatogiai (tokiu atveju šį modelį gali rinktis moteris, kurioms tinka mažesnis negu C dydis).

 

 

be-audinio-juostos

Liemenėlė be audinio juostos po kaušeliais

APRAŠYMAS

Paveikslėlyje parodyta, kad modelyje be audinio juostos po kaušeliais centrinė dalis nesujungta su šoninėmis detalėmis. Šoninės detalės tvirtinamos prie kaušelio šoninės dalies. Šis modelis yra atviresnis, supaprastintos konstrukcijos.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis be audinio juostos po kaušeliais siūlomas moterims, norinčioms įsigyti maksimaliai atvirą liemenėlę. Derėtų nepamiršti, kad toks modelis mažiau palaiko krūtinę, todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar liemenėlė tinkamai apgaubia krūtinę (ypač jei modelį renkasi moteris su putlia krūtine).

 

 

liemenele-su-lankeliais

Liemenėlė su lankeliais

APRAŠYMAS

Šio tipo liemenėlės kaušelių apačioje yra metaliniai lankeliai, palaikantys ir fiksuojantys krūtis. Nuo lankelio tipo priklauso kaušelio forma ir bendra liemenėlės išvaizda.

 

 

 

liemenele-be-lankeliu

Liemenėlė be lankelių

APRAŠYMAS

Šio tipo liemenėlė išsaugo natūralią krūtinės formą. Krūtinės palaikymą užtikrina liemenėlės konstrukcija.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis rekomenduojamas:

  • moterims, teikiančioms pirmenybę modeliams be lankelių;
  • nedidelio dydžio liemenuką ieškančioms paauglėms;
  • moterims su plačiu krūtinės pagrindu, kurioms sunku parinkti modelį su lankeliais;
  • moterims, negalinčioms nešioti modelius su lankeliais dėl gydytojų rekomendacijų.

 

 

keliu-sluoksniu-kauseliais

Lankeliais sutvirtinta liemenėlė su kelių sluoksnių kaušeliais

APRAŠYMAS

Šio tipo liemenėlės kaušeliai sudaryti iš kelių suklijuotų sluoksnių.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis rekomenduojamas moterims, norinčioms suteikti krūtinei apvalią formą. Jis gerai formuoja krūtinę ir užtikrina jos tinkamą palaikymą (skirtas vidutinio ir didelio dydžio liemenėles nešiojančioms moterims).

 

 

pakelianti-liemenele

Krūtinę pakelianti liemenėlė

APRAŠYMAS

Su krūtinę pakeliančia liemenėle moters krūtinė atrodo didesnė. Šio tipo liemenėlė šiek tiek suglaudžia krūtis ir kilsteli jas. Krūtims suteikiama patraukli forma. Apatinėje kaušelių dalyje yra specialios medvilninės kišenėlės įdėklams, vizualiai padidinantiems krūtinę.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Rekomenduojamas moterims su nedidele krūtine. Šis modelis vizualiai padidina krūtinę ir patraukliai iškelia iškirptės sritį.

 

 

balconette-liemenele

„Balconette“ tipo liemenėlė

APRAŠYMAS

Tai lankeliais sutvirtinta liemenėlė su stačiakampe pakankamai gilia iškirpte ir petnešėlėmis, atitrauktomis viena nuo kitos labiau, negu kituose modeliuose. Kaušelių konstrukcija užtikrina gerą krūtinės palaikymą. Labiau atitrauktos viena nuo kitos petnešėlės ir liemenėlės konstrukcija leidžia maksimaliai atidengti iškirptės sritį.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis tinka vilkint drabužius su iškirpte.
Paprastai rekomenduojamas putlių formų moterims, kadangi ši konstrukcija leidžia pabrėžti krūtinės patrauklumą.

 

 

balconette-pakelianti

Krūtinę pakelianti „balconette“ tipo liemenėlė

APRAŠYMAS

Tai lankeliais sutvirtinta liemenėlė su pakankamai gilia iškirpte ir petnešėlėmis, atitrauktomis viena nuo kitos labiau, negu kituose modeliuose. Apatinėje kaušelių dalyje yra specialios kišenėlės įdėklams, vizualiai padidinantiems krūtinę. Ši konstrukciją leidžia kurti akį traukiančią iškirptę.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis rekomenduojamas nedidelę krūtinę turinčioms moterims, ieškančioms liemenėlės, tinkančios vilkint drabužius su iškirpte.

 

 

suformuotais-kauseliais

Liemenėlė su suformuotais kaušeliais

APRAŠYMAS

Šios tipo liemenėlės kaušeliams naudojama vientisa detalė. Šios detalės centre audinys ištempiamas pagal specialią technologiją, todėl kaušeliai atkartoja krūtinės formą ir natūraliai apgaubią krūtis. Kaušeliai neturi siūlių. Suformuoti kaušeliai gali būti minkšti ir pakietinti.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis rekomenduojamas moterims, norinčioms suteikti krūtims idealiai apvalią formą. Taip pat modelis puikiai tiks vilkint kūną aptempiančius drabužius, kadangi po priglundančiais drabužiais besiūliai kaušeliais bus mažai pastebimi.
Tinka moterims, kurioms nepatinka siūlės kaušelių viduje.

Liemenėlės su suformuotais kaušeliais PRIEŽIŪRA:
rekomenduojama skalbti rankomis, esant ne aukštesnei kaip 30 ºC temperatūrai, džiovinti išskleidus, pakabinus vertikaliai; po išskalavimo draudžiama lamdyti ir gręžti kaušelius; griežtai draudžiama išvertus vieną kaušelį dėti juos vieną į kitą (jei leidžia liemenėlės konstrukcija, tuomet reikia persukti centrinę detalę ir uždėti kaušelį ant kaušelio neišverčiant vieno iš jų arba įdėti į kaušelių vidų šonines detales arba popieriaus arba audinio rutuliukus); gabenant liemenėlę su kitu bagažu reikia stebėti, kad kiti drabužiai nesuglamžytų liemenėlės kaušelių. Jei taip nutiktų, rekomenduojame įdėti į kaušelį audinio rutuliuką ir lengvai pašildytu lygintuvu veikiant garais palyginti jį.

 

 

su-kauseliais-liemenele

Liemenėlė su kaušeliai, kurių apatinės detalės pasiūtos iš kelių audinio sluoksnių

APRAŠYMAS

Liemenėlės kaušelių apatinės detalės pasiūtos iš kelių sluoksnių medžiagos (porolono), o viršutinės detalės iš minkšto audinio (siuvinėtas tinklinis audinys, nėriniai ir kt.). Dažniausiai tokio tipo konstrukcija naudojama siuvant vidutinio ir didelio dydžio liemenėles.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Modelis siūlomas moterims, norinčioms suformuoti apvalesnę krūtinę. Apatinė kelių sluoksnių kaušelio detalė užtikrina gerą krūtinės palaikymą, o viršutinė supaprastinta kaušelio dalis suteikia krūtinei gražią formą.

 

 

su-minkstais-kauseliais

Liemenėlė su minkštais kaušeliais

APRAŠYMAS

Supaprastintos konstrukcijos liemenėlei naudojami nėriniai ir nėriniuoti audiniai, mikropluoštas, trikotažas ir kiti audiniai. Gali būti su pamušalu ir be jo.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Šis supaprastintos konstrukcijos modelis rekomenduojamas pavasario ir vasaros sezonui.
Mažai krūtinei skirtas modelis leidžia pabrėžti natūralią krūtinės formą. Jis ypač tinka moterims, turinčioms patrauklios formos krūtis.
Modelis, skirtas vidutinio ir dydžio dydžio krūtinę turinčioms moterims, tvirtai apgaubia krūtis, o sudalinti iš neelastingo audinio pasiūti kaušeliai gerai palaiko krūtinę ir nedidina jos.

 

 

koreguojancia-liemenele

Liemenėlė su minkštais kaušeliais ir šonine koreguojančia detale

APRAŠYMAS

Šios liemenėlės kaušeliai turi šoninę koreguojančią detalę. Ši konstrukcija puikiai formuoja ir palaiko krūtinę. Ji taikoma siuvant vidutinio ir didelio dydžio liemenėles. Šios konstrukcijos modeliai yra pakankamai universalūs ir tinka įvairių tipų krūtinei.

KAM SIŪLOMA RINKTIS TOKIĄ LIEMENĖLĘ

Ši labai patogi liemenėlė rekomenduojama putlią krūtinę turinčioms moterims. Šis modelis kilsteli krūtis centro link ir suteikia joms patrauklią tvarkingą formą. Koreguojančios detalės kaušelių šonuose papildomai palaiko krūtinę.

Pagalba Pirkėjui

pristatymas

Prekių pristatymas

Pasirinkite patogiausia pristatymo būdą.

Plačiau

atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai

Trikotazas-Jums.lt parduotuvė siūlo Jums įvairius atsiskaitymo būdus.
Išsirinkite sau patogiausią!
Plačiau

pirkti

Kaip pirkti?

Norėdami nusipirkti Jums patinkančias prekes, atlikite šiuos paprastus veiksmus:
Plačiau

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

© 2017 Visos teisės saugomos | Trikotažas-jums.lt