Terminų paaiškinimas

„Kordone“ siūlas yra nėrinių rašto kontūrus atkartojantis siūlas, kuris piešinį daro išraiškingesnį ir iškilesnį.

Žakardas yra puošnus neįprasto rašto audinys, kuris gaminamas taikant skirtingus siūlų pynimo būdus. Raštas išaudžiamas ant elastingo glotnaus audinio su specialiomis žakardinėmis staklėmis. Naudojami įvairūs siūlai: nuo matinių iki lygių, nuo šviesių iki tamsių. Šios įvairovės dėka gaunamas sodrios spalvos audinys, kurį malonu liesti.

„Macrame“ yra mazgų (rankinio) pynimo imitacija. „Macrame“ siuvinių technologija: ant plono pagrindo (specialaus popieriaus) išsiuvinėjami tam tikri raštai, po to naudojant specialų tirpalą popierius išplaunamas, o išsiuvinėti raštai išlieka. Vėliau išsiuvinėti raštai neiškreipiant pagrindinio piešinio išlyginami. Tai daugybės pastangų ir darbo reikalaujanti technologija, todėl „macrame“ technika siuvinėti raštai yra pakankamai brangus papuošimo būdas. Šia technika sukurti raštai puikiai papuošia apatinius drabužius ir tokiu būdu atlygina visas pastangas.

Siuvinėti raštai yra siūlų raštai arba ornamentai, kuriuos ant įvairių tekstilės pagiringų išsiuvinėja siuvimo mašinos.

Kaip pagrindas naudojami elastingi ir neelastingi audiniai, tinkliniai ir nėriniuoti audiniai, drobelė ir kiti audiniai.

  • Dvispalviai siuvinėti raštai yra raštai, kuriems naudojami dviejų skirtingų spalvų siūlai.
  • Margi siuvinėti raštai yra raštai, kuriems naudojami skirtingų spalvų siūlai. Šiems raštams parenkami trijų ir daugiau spalvų siūlai.

"Leavers" – tai prancūziški nėriniai, pagaminti senovinėmis XIX a. audimo staklėmis. Jie pavadinti staklių atradėjo brito vardu. Šiuo įrenginiu išausti nėriniai itin ploni ir išsiskiria sudėtingais raštais, kuriuos sunku atskirti nuo vintažinių rankų darbo gaminių. Atsižvelgiant į audimo būdą, išskiriamos kelios pagrindinės nėrinių rūšys – Kalė, Valansjeno, Šantiji. Jų gamyba kainuoja itin brangiai, todėl jie naudojami kaip apvadai ar puošybos elementai.
Nėrinių būna įvairių, o skirtingi jų modeliai, faktūros, audimo raštai pabrėžia moteriškumą, moters prigimties trapumą ir švelnumą. Jie gali atskleisti juos dėvinčios moters charakterį, suteikti jai elegancijos ir prabangos,o svarbiausia – pabrėžti seksualumą ir sukurti gundančios vilioklės įvaizdį.

Pagalba Pirkėjui

pristatymas

Prekių pristatymas

Pasirinkite patogiausia pristatymo būdą.

Plačiau

atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai

Trikotazas-Jums.lt parduotuvė siūlo Jums įvairius atsiskaitymo būdus.
Išsirinkite sau patogiausią!
Plačiau

pirkti

Kaip pirkti?

Norėdami nusipirkti Jums patinkančias prekes, atlikite šiuos paprastus veiksmus:
Plačiau

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

© 2017 Visos teisės saugomos | Trikotažas-jums.lt