Nuolaidos

Norėdami nudžiūginti savo klientus, mes siūlome tikrai įspūdingas staigmenas.
Patenkintas ir laimingas pirkėjas - mūsų parduotuvės tikslas.

Visi žinome, kad gimtadienio dovanų per daug nebūna! Todėl, dovanojame 15% nuolaidą visam MILAVITSA asortimentui. Pasiūlymas yra vienkartinis. Galioja gimtadienio dieną ir 4 dienas po jos. Nuolaida suteikiama tik Vilniaus MILAVITSA parduotuvėje adresu: Kalvarijų g. 10, pateikus asmens dokumentą / nesuteikiama akcijinėms prekėms. Čekio suma neribojama.

Gimtadienio dovana

Nepamirškite palepinti save šeštadieniniais pirkiniais! Akcija galioja tik – šeštadieniais. Akcijos laikas - kiekis ribotas. Nuolaidos dydis ir produktų grupė, kuriai ji suteikiama, kinta. Sekite naujienas mūsų puslapyje.

Šeštadienio nuolaida

Nepamirškite – ryškų gyvenimą būtina spalvinti ryškiomis spalvomis!!! Elegantiškasis ‘‘turkis“ (melsva) – tai skaidrus žalios ir mėlynos spalvų derinys. Jis laikomas apsaugos nuo negandų talismanu. Jūsų oda prie šios spalvos visuomet atrodys šiltesnė. Tai ryški, bet ne akinanti spalva, suteikianti energijos ir bendravimo lengvumo. Ji tinka visiems, todėl nepraeikite pro šalį! Universali spalva su charakteriu idealiai dera prie bet kokio apatinio trikotažo. Prie jos taip pat nesunku priderinti auksą, sidabrą, gintarą, bet kokius mėlynų atspalvių akmenis. Na o viršutinius drabužius reiktų rinktis tamsiai mėlynos, kreminės, pilkos, rudos, smėlio spalvų.

Elegantiškam MELSVUMUI 50% Nuolaida!!!!

Būkite kūrybinga ir stilinga asmenybė!!! Spalva svarbi bet kuriuo metų laiku! Rožinė („rausva kriauklė”) – tai ryškios mados spalva. Juodos ir rožinės derinys įkvepia jausmingumo ir padeda suspindėti. Juoda spalva suteikia sodrumo bet kokiam rožiniam atspalviui. Minkštumo ir lengvumo pojūčiui sukurti naudokite rožinės su pilka spalva derinį. Atsiminkite – kuo ryškesnė rožinė spalva, tuo labiau ją prigesina pilka. Rožinę spalvą derindami su akinančiai balta sukursite ypatingai ryškią gaivumo kombinaciją. Harmoningas, malonus akiai mėlynos ir rožinės spalvų derinys. Dažniausiai tai džinso ar tamsiai mėlynos spalvos tonai. Kurkite savitą spalvų kombinaciją. Būkite atviri naujovėms, spinduliuojančiai nuotaikai, stebuklams ir naujos dienos džiaugsmams!!!

ROŽINIAM Stiliui 50% Nuolaida!!!

Pagalba Pirkėjui

pristatymas

Prekių pristatymas

Pasirinkite patogiausia pristatymo būdą.

Plačiau

atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai

Trikotazas-Jums.lt parduotuvė siūlo Jums įvairius atsiskaitymo būdus.
Išsirinkite sau patogiausią!
Plačiau

pirkti

Kaip pirkti?

Norėdami nusipirkti Jums patinkančias prekes, atlikite šiuos paprastus veiksmus:
Plačiau

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

© 2017 Visos teisės saugomos | Trikotažas-jums.lt